Skip to content Skip to footer
Kurz točení na kruhu

Individuální
Cena: 3 400 Kč/1 hodina
Více info >>

V Ateliéru P7 nabízíme pestrou škálu keramických kurzů, které uspokojí všechny úrovně zkušeností a zájmů. Ať už jste zkušený keramik, nebo se chce do keramického umění ponořit poprvé, máme kurz přesně pro Vás.

O lektorce a atelieru

Naše lektorka Gulsah Suster má s keramikou bohaté zkušenosti. Již deset let se keramické tvorbě věnuje a posledních pět let je profesionální keramičkou. Její zručnost, technické znalosti a také trpělivost, klidné vystupování a hluboké porozumění potřebám studentů z ní dělají výjimečnou instruktorku.

Lekce probíhají v češtině i angličtině a jsou přizpůsobeny různorodé komunitě místních obyvatel i zahraničních účastníků, a to jak expatů pobývajících v Praze, tak i projíždějících turistů.

Studio Atelier P7 získalo povědomí díky účasti na různých projektech, například:

Dárkové poukazy na kurzy

Objednejte dárkový poukaz přes eshop nebo nám jednoduše napište e-mail. Pokud ho potřebujete na poslední chvíli, můžete ho mít do 5 minut, stačí objednat online, vytisknout doma a dopsat na poukaz ID objednávky.

Darujte dárek a s ním i kreativitu a klid, který keramika přináší. A pokud by se stalo, že dárek nebude dokonalý, nabízíme vrácení peněz a zrušení objednávky do dvou týdnů od nákupu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Galerie prací studentů

Mezi běžné keramické výrobky našich studentů patří hrnky, misky, vázy, talíře, šperky, svícny či keramické figurky.

Většina příkladů v naší galerii je dílem úplných začátečníků. S odhodláním, praxí a odborným vedením naší lektorky jsou Vaše tvůrčí možnosti omezeny pouze Vaší fantazií.

Nejnovější studentské keramické výtvory můžete vidět na Instagramu >>

    X