Skip to content Skip to footer
0 items - 0Kč 0

Sdílená keramická dílna – 12 vstupů, Praha

O kurzu

Keramicky atelier Praha 7 workshopSdílená keramická dílna – 12 vstupů na kurz keramiky je ideální pro dospělé, kteří chtějí pracovat v ateliéru a věnovat se kontinuální a dlouhodobé keramické tvorbě. Poskytuje vynikající příležitost rozšířit třítýdenní kurz, což Vám umožní prozkoumat pestrou škálu projektů, od menších předmětů až po ambicióznější výtvory.

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovoval Vašim individuálním keramickým záměrům. Můžete se rozhodnout, zda začnete tradičními metodami jako modelování z hroudy, práci s hliněnými pláty a modelování z válečků, nebo můžete pracovat na rozvíjení svých tvůrčích konceptů. Cestou budete experimentovat s různými technikami dekorace a dodáte svým výtvorům umělecký nádech.

V průběhu kurzu budete mít příležitost zkonstruovat své vlastní projekty. Náš zkušený instruktor Vám poskytne užitečné vedení a podporu; pomůže Vám se zvládnutím technik a zároveň podpoří Vaše designové nápady.

Galerie prací studentů

Mezi běžné keramické výrobky našich studentů patří hrnky, misky, vázy, talíře, šperky, svícny či keramické figurky.

Většina příkladů v naší galerii je dílem úplných začátečníků. S odhodláním, praxí a odborným vedením naší lektorky jsou Vaše tvůrčí možnosti omezeny pouze Vaší fantazií.

Nejnovější studentské keramické výtvory můžete vidět na Instagramu >>

O lektorce a atelieru

Naše lektorka Gulsah Suster má s keramikou bohaté zkušenosti. Již deset let se keramické tvorbě věnuje a posledních pět let je profesionální keramičkou. Její zručnost, technické znalosti a také trpělivost, klidné vystupování a hluboké porozumění potřebám studentů z ní dělají výjimečnou instruktorku.

Lekce probíhají v češtině i angličtině a jsou přizpůsobeny různorodé komunitě místních obyvatel i zahraničních účastníků, a to jak expatů pobývajících v Praze, tak i projíždějících turistů.

Studio Atelier P7 získalo povědomí díky účasti na různých projektech, například:

Zápis, dárkové poukazy

Zápis do třídy

Pokud máte zájem o zápis do třídy, kontaktujte nás prosím některým z následujících způsobů:

Časový rozvrh

Výuka probíhá každý týden v dohodnutý den a čas. Zvláštní dohody, jako jsou např. přestávky nebo změny dnů, jsou také možné, ale musí být komunikovány předem.

Pokud víte, že zmeškáte hodinu, můžete se po předchozím upozornění přesunout na jinou hodinu.

Pokud přijdete pozdě, můžete se připojit ke třídě v okamžiku, kdy dorazíte. Není však možné přijít dříve nebo zůstat po hodině keramiky déle.

Vstup do ateliéru

Naše studio se nachází v obytné budově. Pro vstup je nutný doprovod instruktora.

Na lekci se dostavte včas a v případě potřeby kontaktujte instruktora telefonicky (00420 777 140163) nebo jemně zaklepejte na výlohu studia.

Volný pohyb uvnitř budovy není povolen. Kromě toho není dovoleno, aby případní doprovod čekal uvnitř budovy v době, kdy jste na hodině keramiky. Prosím, vyhněte se zvonění na bytové zvonky, protože náš ateliér je nemá.

Mám dárkový poukaz

Gratulujeme a jsme moc rádi, že vás můžeme poznat! Kontaktujte nás prosím e-mailem, prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo telefonicky a uveďte ID voucheru spolu s preferovaným dnem a časem začátku. Pokud je lekce již plně obsazena, společně najdeme další volnou možnost.

Co si sebou vzít na kurz keramiky

Na hodinu keramiky si nemusíte přinést nic extra. Zástěry a všechny potřebné materiály vám poskytneme. Protože budete pracovat rukama, je dobré zvážit délku svých nehtů. Pokud již máte vyhlédnutý nějaký keramický projekt, je to fantastické. Pokud ne, nebojte se, inspiraci najdete a nápady rozvinete přímo v ateliéru.

Dárková pohotovost

Ať už jste pečlivý plánovač, nebo potřebujete dárek na poslední chvíli, náš dárkový certifikát na keramiku Vám vyhoví. Objednejte si dárkový poukaz prostřednictvím našeho eshopu nebo nám jednoduše napište e-mail.

Dárkový poukaz na 12 vstupů po 2 hodiny ve formátu PDF k vytištění >>

Stačí otevřít a vytisknout přiložené PDF a dopsat ID objednávky nebo odkaz na platbu, kde je uvedeno ID: #………..

Pro elegantnější vzhled jej přeložte podél vyznačených čar a zvažte jeho ovázání ozdobnou stuhou nebo provázkem.

Po provedení nákupu nám prosím dejte vědět e-mailem (u objednávek mimo e-shop), abychom mohli vaši platbu spárovat. Upozorňujeme, že nezaplacené vouchery nejsou platné. Po obdržení platby Vám bude neprodleně zaslána faktura.

Darujte dárek a s ním i kreativitu a klid, který keramika přináší. A pokud by se stalo, že dárek nebude dokonalý, nabízíme vrácení peněz a zrušení objednávky do dvou týdnů od nákupu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Přihlášení na kurz

X